Dane adresowe

INEX s.c.
66-016 Czerwieńsk
ul. Kwiatowa 16
tel./fax +48 68 32 78 260
tel. +48 532 743 327
NIP: 973 088 96 40
inex@inexdrob.pl

Dział handlowy

Dawid Kaczor
tel. +48 665 836 484
d.kaczor@inexdrob.pl


Magda Szewczyk
tel. +48 538 633 666
m.szewczyk@inexdrob.pl


Marcin Zawodny
tel. +48 880 525 565
m.zawodny@inexdrob.pl


   

Kontakt


Dane adresowe


INEX Zakład Przetwórstwa Drobiu S.C.

ul. Kwiatowa 16, 66-016 Czerwieńsk
tel./fax +48 68 327 82 60
tel. +48 532 743 327
inex@inexdrob.pl
NIP: PL 973 088 96 40

Dział handlowy


Dawid Kaczor  

Kierownik ds. handlu i logistyki

tel. +48 665 836 484 | d.kaczor@inexdrob.pl

Magda Szewczyk 

Specjalista ds. eksportu

tel. +48 538 633 666 | m.szewczyk@inexdrob.pl

Marcin Zawodny 

Specjalista ds. eksportu

tel. +48 880 525 565 | m.zawodny@inexdrob.pl

Dział zaopatrzenia


Bartłomiej Jóźwiak

Kierownik ds. zaopatrzenia i produkcji

tel. +48 782 270 222 | b.jozwiak@inexdrob.pl

Dział administracji


Inga Kaczor

Dyrektor ds. administracji i finansów

tel. +48 722 310 111 | inga@inexdrob.pl

Waldemar Napora

Pełnomocnik ds. fakturowania i rozliczania opakowań

tel. +48 68 327 82 60 | w.napora@inexdrob.pl

Aleksander Pertko

Specjalista ds. rozliczeń opakowań zwrotnych

tel. +48 733 443 325 | a.pertko@inexdrob.pl

Formularz


Firma *
E-mail *
Telefon
Treść