Адресні дані

ПТ INEX
66-016 Czerwieńsk
ul. Kwiatowa 16
tel./fax +48 68 32 78 260
tel. +48 532 743 327
NIP: 973 088 96 40
inex@inexdrob.pl

Комерційний відділ

Dawid Kaczor
tel. +48 665 836 484
d.kaczor@inexdrob.pl


Magda Szewczyk
tel. +48 538 633 666
m.szewczyk@inexdrob.pl


Marcin Zawodny
tel. +48 880 525 565
m.zawodny@inexdrob.pl


   

Контакт


Адресні дані


ПТ INEX Підприємство по переробці птиці

вул. Kwiatowa 16, 66-016 Czerwieńsk
tel./fax +48 68 327 82 60
tel. +48 532 743 327
inex@inexdrob.pl
NIP: PL 973 088 96 40

Комерційний відділ


Dawid Kaczor  

Керівник у справах торгівлі і логістики

tel. +48 665 836 484 | d.kaczor@inexdrob.pl

Magda Szewczyk 

Фахівець з експорту

tel. +48 538 633 666 | m.szewczyk@inexdrob.pl

Marcin Zawodny 

Фахівець з експорту

tel. +48 880 525 565 | m.zawodny@inexdrob.pl

Відділ закупівель


Bartłomiej Jóźwiak

Керівник у справах постачання і виробництва

tel. +48 782 270 222 | b.jozwiak@inexdrob.pl

Комерційний відділ


Inga Kaczor

Директор у справах адміністрації і фінансів

tel. +48 722 310 111 | inga@inexdrob.pl

Waldemar Napora

Уповноважений у справах фактурування і розрахунку упаковок

tel. +48 +48 68 327 82 60 | w.napora@inexdrob.pl

Aleksander Pertko

Спеціаліст з поселення поворотної тари

tel. +48 733 443 325 | a.pertko@inexdrob.pl

Формуляр


Фірма *
E-mail *
Телефон
Зміст